Búrlivé vzťahy

Pondělí 10 června, 2024 |
Búrlivé vzťahy

Možno aktuálne prechádzate vo svojom vzťahu náročným obdobím. Hovoríte si kde robíte chybu? Nemusí to byť až taký veľký problém ako si myslíte. Vzťahy medzi mužom a ženou sú vždy zložité. Hovorí sa, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše. Sú to dva protipóly ktoré sa navzájom priťahujú. Je preto normálne, že počas vzťahu prídu aj búrlivé obdobia. Ak sa Vám ale rúca jeden vzťah za druhým, je to dosť frustrujúce. Prichádzajú otázky, ktoré vás zneisťujú. Je problém vo vás, alebo je iba zbytok sveta iný? Sebavedomie, či už ženy alebo muža klesá k bodu mrazu. Možno prichádzajú aj nepríjemné depresie a pocit menejcennosti. Skúste sa ale na svet pozrieť inými očami. Otvoria sa vám nové obzory a vzťahová karta sa rýchlo otočí.

bolestivé vzťahy - nikdy viac

Riešením na neúspechy vo vzťahoch je zmena. A tá začína vnútri. Zmenou vnímania samých seba dokážeme zmeniť vnímanie svojho okolia. Je to skutočne pravda. Premýšľali ste niekedy nad tým, ako je možné, že sebavedomí a uvoľnený ľudia to majú v živote oveľa ľahšie? Je to ich prístupom k sebe. Svojím presvedčením vo svoje kvality, menia názor svojho okolia. Zmeňte preto svoje vnútorné ja. Dajte priestor svojim myšlienkam a emóciám. Nedarí sa vám vo vzťahoch Bratislavatantra? Staňte sa šelmou plnou zmyselnosti a príťažlivosti. Vypustite von svoju energiu a nenechajte sa aj naďalej spútavať štandardami prudérnej spoločnosti. Neviete ako na to?

nebojte sa zmyselnosti

Skúste silu tantry. Jej podstatou je láska a sloboda. Hlboký cit a precítenie vzťahu a s ním spojených príjemných vecí. Verte, že nikdy nebude sex ako predtým. Budete cítiť doslova výbuch sexuálnej energie a tie najzmyselnejšie pocity budú prúdiť vaším telom ako príjemné vlny. Tantra totiž dokáže uvoľniť aj tie skryté bariéry, ktoré zväzujú ľudskú osobnosť. Dokáže odstrániť stres a napätie. Lásku potom môžete vychutnávať plnými dúškami. A to nielen vy ale aj váš partner. V kruhu vášne a lásky, ktorý si vytvoríte sa pre nezdar nenachádza miesto. Páry, ktoré dokážu precítiť nielen svoje blaho ale aj blaho toho druhého sú súdržnejšie a ich pocity sú tak preplnené vášňou po celý čas. Presne ako v začiatkoch vzťahov, ktoré bývajú tak sladké. Tantra Bratislava – miesto, kde zabudnete na zlé skúsenosti s vzťahmi a naštartujete svoj život plný pôžitku.