Čisté potrubie

Sobota 18 listopadu, 2023 |
Čisté potrubie

Je mnoho spoločností, ktoré ponúkajú krtkovanie a teda prečisťovanie kanalizácie, no len máloktorá z nich je skutočne na profesionálnej úrovni. Spoločnosť AB Krtkovanie je práve tá spoločnosť, ktorá sa s touto činnosťou zaoberá už niekoľko rokov, čím nadobudla dostatok skúseností v oblasti kanalizácií a ich čistenia, ale taktiež aj v oblasti projektovania samotnej kanalizácie. Preto vám spoločnosť AB Krtkovanie vie ponúknuť skutočné čistenie kanalizácií na profesionálnej úrovni.

čistá voda

Ponúkame prečistenie kanalizácií v domácnostiach, ale taktiež aj v malých firmách a v neposlednom rade i vo veľkých spoločnostiach. Okrem prečisťovania kanalizácií ponúkame aj kompletné inštalatérske práce, ktoré sa týkajú umiestnenia rozvodov vody a odpadových rúr, ale taktiež aj montáži toaliet, vodovodných batérií, sprchový guličiek, vaňových a umývadlových odtokov a taktiež ostatných inštalatérskych prác vrátane. Naše služby a teda samotné krtkovanie spočíva v čistení všetkých odpadov v domácnostiach či na iných pracoviskách ako sú školské kuchyne, kancelárske kuchynky ale aj toalety a mnohé iné. Mnohí naši klienti využívajú naše služby nie iba v prípade totálneho uchania odtokov, či toaliet, ale aj v prípade preventívneho prečistenia, či vykonania preventívneho monitoringu.

inštalatérske práce

Samotný monitoring vykonávame aj pri poruchách kanalizačného potrubia, kedy vám vieme presne určiť jeho poškodenie alebo miesto upchatia. Odporúčame preventívne monitorovanie kanalizačných potrubí každému, pretože toto je jednoduchá možnosť ako predísť škodám vzniknutým vďaka upchatiu kanalizačných potrubí a iných vybavení, ako sú umývadlové odtoky, výlevky, sprchové guličky a ostatné. Na naše služby sa môžete spoľahnúť, sme skutočný profesionáli, ktorí vás nenechajú v štichu. Kratkovanie v Bratislave Ab-ktrkovanie a jej blízkom okolí vám ponúka spoločnosť AB Krtkovanie. U nás sa nestretnete so žiadnymi skrytými poplatkami, ani zbytočne navýšenými cenami. Jednáme férovo, pristupujeme férovo.