Tantra zmyslov

Čtvrtek 6 července, 2023 |
Tantra zmyslov

Ste v neustálom pracovnom kolotoči, unavení z milión povinností, trpíte chronickým stresom a ste neustále unavení. Vyskúšali ste rôzne spôsoby aktívneho odpočinku – cvičenie, pohyb, turistiku, doprajete si pravidelný a kvalitný spánok, možno máte aj správnu životosprávu a dbáte na seba, no napriek tomu výsledok neprichádza. Je to preto, že vášmu telu tieto bežné spôsoby relaxu nestačia a musíte hľadať efektívnejšie cesty. Ak sa k tomu pridá aj neproduktívnosť či problémy v sexuálnej oblasti, vaše sebavedomie môže riadne utrpieť. Prinavráťte telu energiu jednoducho spôsobom, ktorý je príjemný a funguje – senzuálne masáže. Ich sídlo je v tantrickom masážnom salóne Tantra Diamond Bratislava.

krásna žena

Tantrické masáže sú priam energetický výbuch – vaše telo sa rozpumpuje a funguje ako nikdy predtým, viete sa začleniť do pracovného procesu a podávať opäť skvelé výkony. Okrem najväčšieho lákadla – masáže – je dôležité vytvoriť si skvelé, voňavé prostredie, kde by ste sa cítili prirodzene a príjemne. Tantra Diamond Bratislava je vytvorené presne tak, aby ulahodilo všetkým zmyslom. Našu návštevu môžete využiť kedykoľvek, ale pre lepšie organizovanie stretnutí si ju zarezervujte aspoň hodinu vopred. Ak aj pomýšľate pri tantre na hriešne myšlienky, vedzte, že sme profesionálny masážny salón, ale nie privát, sex nie je v ponuke našich služieb. Pred príchodom sa vystríhajte alkoholu, prípadne iných návykových látok, problém je tiež, ak máte vírusové alebo kožné ochorenia – musíme vytvárať bezpečné prostredie pre nás aj našich zákazníkov a dôsledná hygiena je u nás absolútnym štandardom.

masaz

Sprcha zahŕňa každú masáž (je možný aj spoločný kúpeľ s rozmaznávaním pri niektorých typoch masáží. Pre posilnenie chuťových pohárikov máme v ponuke čaj či kávu, pri niektorých programoch je vhodný aj sekt alebo víno, obohatí zmysly. Oblečenie je tantrickú masáž je zvolené tematiky – originálny sárong ako univerzálny kus odevu v Oriente pre mužov aj ženy, ktorým si prikryjete intímne partie. Masáž sa vykonáva aj prostredníctvom rituálu a gesta namasté, ako vyjadrenie rešpektu a poukázanie na telo ako jeden celok. Senzuálne masáže svojou bohatosťou zmyslov si už získali nejedného zákazníka, u nás je to vždy o kvalite.