Zážitok Hlbokého Uvoľnenia

Úterý 18 července, 2023 |
Zážitok Hlbokého Uvoľnenia

Ak ste už prešli množstvom spôsobov relaxácie a stále sa necítite úplne oddýchnutí, je čas objaviť úplne nový spôsob pohody – naše tantrické masáže. V našom tantra spa v Bratislave – Tantrické a senzuálne masáže Bratislava – nájdete miesto, kde sa môžete stať novým a zrelaxovaným človekom, prebudeným k vnútornému pokoji. Tantra Spa, miesto, ktoré vám prináša novú energiu. Naše profesionálne školené masérky a harmonická tantrická hudba vám vytvoria pohodlný priestor na oddych. Masáž lingamu si vychutnáte v príjemnom a voňavom prostredí, ktoré sme pre vás s láskou pripravili. V našom salóne je všetko nastavené tak, aby vaša pohoda bola na prvom mieste, a pre mnohých sme sa stali označením „oáza pokoja“. Tantrická masáž vám prináša nezameniteľný spôsob relaxácie. Dotyky, ktoré v príjemnom prostredí našom salóne pociťujete vám umožnia sa dostať do stavu oddychu, kde sa svet vonku stratí. Naše senzuálne masáže v Bratislave sú obľúbeným spôsobom relaxácie pre mužov aj ženy. Tantrická masáž nám odhaľuje tajomstvá našich tela. Čo by ste mali vedieť pred návštevou? Je dôležité si rezervovať termín aspoň hodinu vopred.

tantrická masaž

V mene zabezpečenia bezpečného a absolútne hygienického prostredia neposkytujeme tantrické masáže ľuďom s vírusovými alebo kožnými ochoreniami, ale ani osobám, ktoré sú pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok. Veríme, že dokonalý oddych môžete zažiť iba v striedmej mysle. Dôležité je si uvedomiť, že tantrická masáž nie je synonymom slova pre sex. V našom salóne sa nezaoberáme žiadnymi sexuálnymi službami. Aby sme vám urobili radosť z návštevy, po vašej tretej návšteve vám ako stálemu klientovi udelíme doživotnú zľavu na naše tantrické masáže a masáž lingamu.

tantra maserka

Ako prebieha náš proces tantrickej masáže? Po tom, čo si online vyberiete svoju masérku, vás hneď po príchode do nášho salónu privíta príjemná atmosféra a vaša zvolená masérka. U nás máte tú výhodu, že vaša tantrická masáž je zverená nielen šikovným, ale aj nádherným a láskavým rukám masérok. Náš zmyslom povzbudzujúci čaj alebo káva je samozrejmosťou, no ak si vyberiete programy ako Special Tantra, Magic Tantra alebo Couple Tantra, radi vám ponúkneme aj pohár vína alebo sektu, aby sa vaše zmysly dostali ešte viac do varu. Po krátkom zoznámení prichádza moment, ktorý vás priviedol k nám – samotná tantrická masáž a úplné uvoľnenie. Je dôležitá čistota, preto vás prosíme, aby ste sa pred masážou osprchovali v našej sprche. Po skončení senzuálnej masáže necháme čas na oddych a nasávanie všetkých zážitkov. Potom vás čaká opäť osviežujúca sprcha a malý darček ako prejav vďaky za vašu návštevu. Tantrická masáž pre nás znamená viac, než len fyzickú skúsenosť.