Kontajnery od Schoeller Allibert

Sobota 18 března, 2023 |
Kontajnery od Schoeller Allibert

Popularita IBC kontajnera narastá rapídnou rýchlosťou. Tieto veľkoobjemové plastové nádoby majú všestranné využitie, a to nielen vo výrobných odvetviach. Našli si svoje využitie aj pri rodinných domoch a chatách, kde plnia úlohu efektívnych veľkoobjemových plastových nádob na zachytávanie a uskladňovanie dažďovej vody. Dalo by sa povedať, že toto využitie je u nich jedným z najčastejších, pretože plastové kontajnery od spoločnosti Schoeller Allibert sú cenovo dostupné ako pre právnické osoby, tak i pre fyzické, ktoré si ich môžu jednoducho zakúpiť na oficiálnom internetovom eshope tejto spoločnosti.

kontajner

Schoeller Allibert je svetoznáma spoločnosť, ktorá si svoje renomé budovala dlhé roky a môže tak poskytnúť množstvo skúsenosti z fungovania na trhu a vo výrobnej sfére. Na eshope nájdete široký záber sortimentu, a to nielen pri IBC kontajneroch, ale všeobecne vás ich široká ponuka prekvapí. Plastové IBC kontajnery sú vyrábané a predávané v niekoľkých štandardných objemových, kapacitných a rozmerových veľkostiach, pričom azda najobľúbenejší rozmer vhodný pre bežné používanie je IBC kontajner s kapacitou 250 litrov.

kontajner

Pokiaľ sa rozhodnete navštíviť eshop spoločnosti Schoeller Allibert alebo hociktorú z ich pobočiek roztrúsených po celom svete, pričom najviac ich je v Európe, keďže táto spoločnosť je orientovaná práve na tunajší európsky trh, čakajú vás produkty ako CL285 s objemom 1079 litrov, CL65 so spomínaným obľúbeným objemom 250 litrov, CF280 s objemom 1060 litrov, CF300 s objemom 1135 litrov a ďalšie cenovo a variačne zaujímavé produkty. IBC kontajnery sú veľmi odolnými nádobami, keďže sa pri ich výrobe počíta s tým, že budú určené do priemyslov. Nájsť ich môžete napríklad v priemysle farmaceutickom, chemickom, potravinárskom, kozmetickom a podobne. Na IBC kontajnery sú kladené vysoké nároky.