Nuda v posteli?

Neděle 24 března, 2024 |
Nuda v posteli?

Už ste niekedy mali levice sex? A aký bol? Bavil vás? Bol s predohrou a plný vášne, alebo ste sa naopak po sexuálnej stránke s partnerom nudili? Nuda s partnerom po intímnej stránke neveští nič dobré. Keď máte partnera, je dôležité si s ním rozumieť. A to ako po ľudskej stránke, tak aj v sexuálnom živote. Samozrejme, že to nie je priorita, ale sex je jednoducho dôležitá vec a to je čistá pravda. A pokiaľ človek nemá sex, ktorý ho baví, časom bude frustrovaný a nebude to robiť žiadnu dobrotu, verte mi. Nepáči sa vám sex s vaším partnerom, alebo je niečo, čo by ste boli radi, aby partner robil inak? Potom to rozhodne neduste v sebe a skôr o tom so svojim partnerom komunikujte. Ono totiž komunikácia je to najlepšie, čo sa dá urobiť a čo vlastne môžete pre svoj vzťah urobiť. A paradoxne vám komunikácia môže vzťah aj zachrániť. A skoro všetko má riešenie a pokiaľ chcú problém riešiť obaja, tak nie je čo riešiť.

s

Erotické hračky

Existujú ľudia, ktorí erotické hračky úplne odsudzujú, a pritom za tie roky vzťahu alebo manželstva nemajú po sexuálnej stránke žiadne spestrenie. A pritom sú to práve erotické hračky, čo môžu dopomôcť k tomu, aby sa vášeň zase vrátila do vzťahu. A nie je pravidlom, že sú erotické hračky len pre ženy – samozrejme ich môže používať aj muž a vôbec nič sa nestane.

Prečo by tiež nie? Aj mužov môžu erotické hračky vzrušovať a napríklad také krúžky na penis alebo napríklad aj obyčajný vibrátor môže byť zase niečo nové a lákavé.

s

Sexy spodná bielizeň

Možno, že vás váš partner odmieta v sexe. Ale to neznamená, že to tak bude navždy. Keď zapojíte svoje ženské zbrane, uvidíte, že váš partner sa razom preberie. Takým lákadlom pre vášho muža môže byť pokojne len erotická sexy spodná bielizeň v jeho obľúbenej farbe. A možno, že budete prekvapená, čo to s ním urobí, nebudete sa stačiť čudovať a vypadnú vám oči z jamiek.