Takto sa vám to stať nemôže

Pátek 21 října, 2022 |
Takto sa vám to stať nemôže

Urieknutie. Keď sa na vás niekto zle pozrie a vám sa bude zle dariť. Krivý pohľad osoby, ktorá na vás zaškúli. Od toho momentu sa vám v živote prestane dariť. Bude sa vám všetko kaziť. Nebudete mať viac šťastie. Opustí vás. Váš život sa začne rúcať ako domček z karát. Vaše nešťastie bude obrovské. Nebudete sa vedieť z toho dostať. Nešťastné príhody sa na vás budú valiť z každej strany. Nič príjemné vás už viac nebude čakať. Ostanete vo svojom nešťastnom živote už len trpieť.

žena v mikine

Našťastie to nemusíte nechávať len na osud alebo šťastie, či vás niekto uriekne alebo. V červenej mikine sa vám to stať nemôže. Červená je totiž farba, ktorá je taká výrazná, že vás ochráni pred urieknutím. Neexistuje, aby vás po stretnutí s niekým, ak ste mali červenú mikinu, bolela hlava alebo sa vám prestalo dariť. Ak sa tak stane, tak potom za to urieknutie nemôže, ale sú v tom iné sily. Taká únava, vyčerpanie alebo niečo podobné. Jednoducho sa to stane bez ohľadu na to, či vás niekto uriekol alebo nie.

muž v mikine

Urieknutie je niečo, na čo sa pomaly zabúda. Starí ľudia vám to ešte občas spomenú pri svojich príbehoch a zážitkoch. No, dnes už nie sme takí ustráchaní ako voľakedy. Na niečo to možno bolo dobré, no z druhej strany môžeme byť celkom radi, že nemusíme žiť životy v strachu. V minulosti si nevedeli niektoré činy, javy alebo veci vysvetliť a preto sa ich pozornosť obracala týmto smerom. Obviňovali sa navzájom, že za takéto nepríjemnosti môžu staré dievky, starí mládenci alebo hocikto, kto sa na nich nejako (podľa ich pohľadu zle) pozrel. Možno len zle videl do diaľky, zaškúlil a oni si už nahovárali, že to bude urieknutie. Život bol všelijaký, no dnes máme našťastie aj obranné mechanizmy v podobe červených mikín, ktoré vám zaručia istotu. Istotu, že ostanete bez urieknutia a môžete tak slobodne dýchať naďalej.